Texas Instruments UC3842AD 14-SOIC PWM Kontrol Entegre Devre
111,81 TL
11,70 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UC3842AD
Stok Adedi
0
Fiyat
2,07 USD + KDV
UC3842AD, 14-SOIC kılıfta yüzey montaj PWM kontrol entegresidir ve 1 çıkışlı transistor sürücü yapısına sahiptir. 10V-30V besleme aralığında çalışır, anahtarlama frekansı 500kHz'e kadar destekler ve maksimum %96 duty cycle sunar. Boost, buck, flyback ve forward gibi topolojilerde kullanılabilir.
UC3842AD IC REG CTRLR PWM CM 14SOIC
| Ürün Kodu | UC3842AD |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle (Max) | 96% |
| Frequency - Switching | Up to 500kHz |
| Function | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Configuration | Positive, Isolation Capable |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10V ~ 30V |
UC3842AD Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!