Texas Instruments TPS70915DBVT SOT-23-5 1.5V 150mA LDO Entegre Devre
117,64 TL
12,31 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS70915DBVT
Stok Adedi
0
Fiyat
2,18 USD + KDV
TPS70915DBVT, Texas Instruments üretimi 1.5V sabit çıkışlı, 150mA lineer regülatör (LDO) entegresidir. SOT-23-5 (SOT-753/SC-74A) SMD pakettedir ve Enable kontrol girişine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters akım ve UVLO koruma özellikleri bulunur.
TPS70915DBVT IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS70915DBVT |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 2.05 µA |
| Current - Supply (Max) | 350 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Current, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 80dB ~ 52dB (10Hz ~ 1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.5V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
TPS70915DBVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!