Texas Instruments TPS63070RNMR 15-VQFN-HR (3x2.5) Entegre Devre
242,28 TL
25,35 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS63070RNMR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,49 USD + KDV
TPS63070RNMR, buck-boost (step-up/step-down) topolojisine sahip ayarlanabilir çıkışlı DC-DC regülatör entegresidir. 2V-16V giriş aralığında çalışır ve 2.5V-9V aralığında çıkış ayarı sunar; anahtarlama akımı 3.6A ve frekansı 2.4MHz’tir. SMD montaja uygundur ve 15-VQFN-HR (3x2.5) pakettedir.
TPS63070RNMR IC REG BCK BST ADJ 3.6A 15VQFN
| Ürün Kodu | TPS63070RNMR |
| Current - Output | 3.6A (Switch) |
| Frequency - Switching | 2.4MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 15-PowerVFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 15-VQFN-HR (3x2.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Input (Min) | 2V |
| Voltage - Output (Max) | 9V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
TPS63070RNMR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!