Texas Instruments TPS63002DRCT 10-VSON (3x3) Entegre Devre
225,99 TL
23,64 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS63002DRCT
Stok Adedi
0
Fiyat
4,19 USD + KDV
TPS63002DRCT, buck-boost (step-up/step-down) topolojisine sahip 5V sabit çıkışlı DC-DC regülatör entegresidir. 1.8V–5.5V giriş aralığında çalışır ve 1.6A anahtarlama akımı destekler. 1.25–1.5MHz anahtarlama frekansına sahiptir, SMD montaja uygun 10-VSON (3x3) kılıftadır.
TPS63002DRCT IC REG BCK BST 5V 1.6A 10VSON
| Ürün Kodu | TPS63002DRCT |
| Current - Output | 1.6A (Switch) |
| Frequency - Switching | 1.25MHz ~ 1.5MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
TPS63002DRCT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!