Texas Instruments TPS62901RPJR 9-VQFN-HR (1.5x2) Entegre Devre
109,90 TL
11,50 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62901RPJR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,04 USD + KDV
TPS62901RPJR, 3V-17V giriş aralığında çalışan, 1A çıkış akımlı senkron buck (step-down) DC-DC dönüştürücüdür. Ayarlanabilir pozitif çıkış 0.4V ile 5.5V arasında desteklenir ve 1MHz/2.5MHz anahtarlama frekanslarında çalışır. 9-VFQFN / 9-VQFN-HR (1.5x2) SMD pakettedir ve -40°C ile 150°C (TJ) çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
TPS62901RPJR 3-V TO 17-V, 1-A, HIGH-EFFICIENC
| Ürün Kodu | TPS62901RPJR |
| Current - Output | 1A |
| Frequency - Switching | 1MHz, 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 9-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 9-VQFN-HR (1.5x2) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.4V |
TPS62901RPJR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!