Texas Instruments TPS563201DDCR TSOT-23-6 Entegre Devre
37,15 TL
3,89 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS563201DDCR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,69 USD + KDV
TPS563201DDCR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı 3A senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 4.5V-17V giriş aralığında çalışır, 0.768V-7V arası çıkış gerilimi ayarlanabilir ve 580kHz anahtarlama frekansına sahiptir. TSOT-23-6 (SOT-23 Thin) SMD kılıftadır ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C (TJ) aralığındadır.
TPS563201DDCR IC REG BUCK ADJ 3A TSOT23-6
| Ürün Kodu | TPS563201DDCR |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 580kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.768V |
TPS563201DDCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!