Texas Instruments TPS54880PWP 28-HTSSOP Buck Regülatör Entegre Devre
629,25 TL
65,83 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54880PWP
Stok Adedi
0
Fiyat
11,67 USD + KDV
TPS54880PWP, 4V-6V giriş aralığında çalışan, ayarlanabilir çıkışlı senkron buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. Tek çıkışta 0.9V-3.3V aralığında 8A çıkış akımı sağlar ve 350kHz anahtarlama frekansına sahiptir. 28-HTSSOP SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
TPS54880PWP IC REG BUCK ADJ 8A 28HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS54880PWP |
| Current - Output | 8A |
| Frequency - Switching | 350kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Voltage - Output (Max) | 3.3V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.9V |
TPS54880PWP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!