Texas Instruments TPS54528DDA 8-PowerSOIC Entegre Devre
192,65 TL
20,15 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54528DDA
Stok Adedi
0
Fiyat
3,57 USD + KDV
TPS54528DDA, Texas Instruments üretimi senkron doğrultuculu step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 4.5V-18V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.76V-6V çıkış verir ve 5A çıkış akımını destekler. 650kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 8-PowerSOIC (8-SO PowerPad) SMD pakettedir.
TPS54528DDA Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.76V 1 Output 5A 8-PowerSOIC
| Ürün Kodu | TPS54528DDA |
| Paketleme | Tube |
| Ürün Durumu | Active |
| Fonksiyon | Step-Down |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Topoloji | Buck |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Çıktı Sayısı | 1 |
| Gerilim - Giriş (Min) | 4.5V |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 18V |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit) | 0.76V |
| Gerilim - Çıkış (Maks) | 6V |
| Akım - Çıkış | 5A |
| Frekans - Anahtarlama | 650kHz |
| Senkron Doğrultucu | Yes |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 8-SO PowerPad |
TPS54528DDA Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!