Texas Instruments TPS54525PWPR 14-HTSSOP Buck Regülatör Entegre Devre
218,98 TL
22,91 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54525PWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,06 USD + KDV
TPS54525PWPR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı senkron buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 4.5V-18V giriş aralığında çalışır, 0.76V-5.5V çıkış ve 5.5A çıkış akımı destekler. 650kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 14-HTSSOP SMD pakettedir.
TPS54525PWPR IC REG BUCK ADJ 5.5A 14HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS54525PWPR |
| Current - Output | 5.5A |
| Frequency - Switching | 650kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.76V |
TPS54525PWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!