Texas Instruments TPS543521RQFR 9-PowerVFQFN Entegre Devre
134,94 TL
14,12 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS543521RQFR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,50 USD + KDV
TPS543521RQFR, 9-PowerVFQFN (9-VQFN-HR 1.5x2) kılıfta, senkron doğrultuculu step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 3.8V–18V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.6V–18V çıkış verir ve 5A çıkış akımı destekler. Anahtarlama frekansı 200kHz–2.2MHz aralığındadır ve SMD montaja uygundur.
TPS543521RQFR 9-PowerVFQFN kılıfta üretilmiştir. Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 5A 9-PowerVFQFN
| Ürün Kodu | TPS543521RQFR |
| Function | Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3.8V |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
| Voltage - Output (Max) | 18V |
| Current - Output | 5A |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 9-PowerVFQFN |
| Supplier Device Package | 9-VQFN-HR (1.5x2) |
TPS543521RQFR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!