Texas Instruments TPS54350PWPR 16-HTSSOP Buck Regülatör Entegre Devre
344,22 TL
36,01 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS54350PWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
6,38 USD + KDV
TPS54350PWPR, 4.5V-20V giriş aralığında çalışan, ayarlanabilir çıkışlı 3A step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 0.891V-17.2V çıkış aralığını destekler ve 250kHz/500kHz anahtarlama frekanslarında çalışır. SMD montaj için 16-HTSSOP kılıftadır ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C (TJ) aralığındadır.
TPS54350PWPR IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS54350PWPR |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 250kHz, 500kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 20V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 17.2V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.891V |
TPS54350PWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!