Texas Instruments TPS5432DDAR 3A Buck 8-SO PowerPad Entegre Devre
65,41 TL
6,84 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS5432DDAR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,21 USD + KDV
TPS5432DDAR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı 3A step-down (buck) regülatör entegresidir. 2.95V-6V giriş aralığında çalışır ve 0.808V-4.5V aralığında pozitif çıkış sağlar. 700kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve SMD 8-SO PowerPad (8SOPWR) pakettedir.
TPS5432DDAR IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8SOPWR
| Ürün Kodu | TPS5432DDAR |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 700kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO PowerPad |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.95V |
| Voltage - Output (Max) | 4.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.808V |
TPS5432DDAR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!