Texas Instruments TPS3840PL28DBVR SOT-23-5 Entegre Devre
72,68 TL
7,60 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS3840PL28DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,35 USD + KDV
TPS3840PL28DBVR, 2.8V eşik değerine sahip tek kanallı güç kaynağı izleme (supervisor) entegresidir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakette, aktif düşük reset ve push-pull çıkış sunar. -40°C ile 125°C çalışma aralığında tipik 619ms reset zaman aşımı bulunur.
TPS3840PL28DBVR IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS3840PL28DBVR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Reset | Active Low |
| Reset Timeout | 619ms Typical |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Type | Power Supply Monitor |
| Voltage - Threshold | 2.8V |
TPS3840PL28DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!