Texas Instruments TPS3840DL31DBVR SOT-23-5 Entegre Devre
64,61 TL
6,76 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS3840DL31DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,20 USD + KDV
TPS3840DL31DBVR, 3.1V eşik değerinde tek kanal gerilim izleyen reset/power-on reset (supervisor) entegresidir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakettedir, aktif düşük reset çıkışı open-drain/open-collector yapıdadır. Tipik reset zaman aşımı 619ms, çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C (TJ) aralığındadır.
TPS3840DL31DBVR IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS3840DL31DBVR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Reset | Active Low |
| Reset Timeout | 619ms Typical |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Voltage - Threshold | 3.1V |
TPS3840DL31DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!