Texas Instruments TPS3823-33DBVR SOT-23-5 Reset Entegre Devre
95,30 TL
9,97 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS3823-33DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,77 USD + KDV
TPS3823-33DBVR, 1 kanal gerilim izleme yapan basit reset/power-on reset entegresidir. 2.93V eşik değerinde aktif düşük reset çıkışı verir ve minimum 120ms reset zaman aşımına sahiptir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C aralığında çalışır.
TPS3823-33DBVR IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS3823-33DBVR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Reset | Active Low |
| Reset Timeout | 120ms Minimum |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Voltage - Threshold | 2.93V |
TPS3823-33DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!