Texas Instruments TPS3307-33D 8-SOIC Entegre Devre
331,29 TL
34,66 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS3307-33D
Stok Adedi
0
Fiyat
6,14 USD + KDV
TPS3307-33D, 8-SOIC (3.90mm) kılıfta çoklu voltaj izleme (supervisor) entegresidir ve 3 farklı besleme hattını izler. Eşik değerleri 2.93V, 4.55V ve ayarlanabilir olup push-pull/totem pole çıkış ve aktif yüksek/aktif düşük reset seçenekleri sunar. -40°C ile 85°C aralığında çalışır ve yüzey montaja uygundur.
TPS3307-33D 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Supervisor Push-Pull, Totem Pole 3 Channel 8-SOIC
| Ürün Kodu | TPS3307-33D |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Number of Voltages Monitored | 3 |
| Voltage - Threshold | 2.93V, 4.55V, Adj |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Reset | Active High/Active Low |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
TPS3307-33D Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!