Texas Instruments TPS26624DRCR 10-VSON (3x3) Entegre Devre
218,98 TL
22,91 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS26624DRCR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,06 USD + KDV
TPS26624DRCR, 4.5V-57V giriş aralığında çalışan elektronik sigorta (eFuse) ve güç dağıtım entegresidir. 880mA çıkış akımı desteği sunar ve ±5% doğruluk değerine sahiptir. SMD montaj için 10-VSON (3x3) / 10-VFDFN Exposed Pad pakettedir ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
TPS26624DRCR PWR MGMT PWR DISTRIBUTION
| Ürün Kodu | TPS26624DRCR |
| Accuracy | ±5% |
| Current - Output | 880mA |
| Function | Electronic Fuse |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | - |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 57V |
TPS26624DRCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!