Texas Instruments TPS2033D 8-SOIC Güç Anahtarı Entegre Devre
361,57 TL
37,83 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS2033D
Stok Adedi
0
Fiyat
6,71 USD + KDV
TPS2033D, 2.7V-5.5V aralığında çalışan, high-side N-kanal tek çıkışlı güç anahtarı entegresidir ve 1.5A maksimum çıkış akımı sağlar. Sabit akım sınırlama, aşırı sıcaklık ve UVLO korumaları ile durum bayrağı (status flag) özelliği bulunur. Yüzey montaj için 8-SOIC (SOIC-8) pakettedir.
TPS2033D IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC
| Ürün Kodu | TPS2033D |
| Current - Output (Max) | 1.5A |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO |
| Features | Status Flag |
| Input Type | Non-Inverting |
| Interface | On/Off |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 33mOhm |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Switch Type | General Purpose |
| Voltage - Load | 2.7V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
TPS2033D Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!