Texas Instruments TLE2426CLPR TO-92-3 Sanal Toprak Referans Entegre Devre
246,45 TL
25,78 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLE2426CLPR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,57 USD + KDV
TLE2426CLPR, sanal toprak (ground reference) oluşturmaya uygun ayarlanabilir referans entegresidir. 4V-40V giriş aralığında çalışır, 2V-20V çıkış aralığı sunar ve ±1% toleransa sahiptir. TO-92-3 kılıfta, through-hole montaj için uygundur.
TLE2426CLPR IC VREF GND REF ADJ 1% TO92-3
| Ürün Kodu | TLE2426CLPR |
| Current - Cathode | - |
| Current - Output | 20 mA |
| Current - Supply | 400µA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 120µVrms |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Ground Reference (Virtual) |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Temperature Coefficient | 35ppm/°C Typical |
| Tolerance | ±1% |
| Voltage - Input | 4V ~ 40V |
| Voltage - Output (Max) | 20 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2V |
TLE2426CLPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!