Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Texas Instruments TLC555CD 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
TLC555CD, Texas Instruments üretimi 555 tip tekli zamanlayıcı/osilatör entegresidir. 2V-15V besleme aralığında çalışır ve 2.1MHz frekansa kadar kullanılabilir. 8-SOIC (3.90mm genişlik) SMD kılıftadır, tipik besleme akımı 360 µA’dır.
TLC555CD 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. 555 Type, Timer/Oscillator (Single) IC 2.1MHz 8-SOIC
| Ürün Kodu | TLC555CD |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 2.1MHz |
| Type | 555 Type, Timer/Oscillator (Single) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 2V ~ 15V |
| Count | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Current - Supply | 360 µA |
TLC555CD Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.