Texas Instruments TL494IN 16-PDIP Entegre Devre
57,37 TL
6,00 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL494IN
Stok Adedi
0
Fiyat
1,06 USD + KDV
TL494IN, çoklu topolojili anahtarlamalı güç kaynakları için PWM regülatör kontrol entegresidir. 7V-40V besleme aralığında çalışır, 1kHz-300kHz anahtarlama frekansı ve 2 çıkışlı transistor sürücü yapısı sunar. Through-hole montaj için 16-PDIP (DIP-16) kılıftadır ve -40°C ile 85°C aralığında çalışır.
TL494IN IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 16DIP
| Ürün Kodu | TL494IN |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Dead Time Control, Frequency Control |
| Duty Cycle (Max) | 45% |
| Frequency - Switching | 1kHz ~ 300kHz |
| Function | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 7V ~ 40V |
TL494IN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!