Texas Instruments TL431LIBEDBZRQ1 SOT-23-3 Entegre Devre
91,34 TL
9,56 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL431LIBEDBZRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
1,69 USD + KDV
TL431LIBEDBZRQ1, ayarlanabilir shunt tip gerilim referansı entegresidir ve SOT-23-3 kılıfta sunulur. 2.495 V referans değeri, ±0.5% tolerans ve 36 V maksimum çıkış gerilimi özelliklerine sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 150°C (TA) arasındadır.
TL431LIBEDBZRQ1 IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SOT23-3
| Ürün Kodu | TL431LIBEDBZRQ1 |
| Current - Cathode | 600 µA |
| Current - Output | 15 mA |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Temperature Coefficient | - |
| Tolerance | ±0.5% |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Output (Max) | 36 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.495V |
TL431LIBEDBZRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!