Görsel mevcut değil
Texas Instruments SN75LVDS83ADGG 56-TSSOP Entegre Devre
SN75LVDS83ADGG
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments SN75LVDS83ADGG 56-TSSOP Entegre Devre Hakkında
SN75LVDS83ADGG, LVDS protokolünde 5 sürücü / 0 alıcı yapısına sahip bir driver entegresidir. 3V–3.6V besleme aralığında çalışır ve -10°C ile 70°C arasında kullanılabilir. 56-TFSOP (6.10mm genişlik) / 56-TSSOP kılıfta, yüzey montaj (SMD) uyumludur.
SN75LVDS83ADGG 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) kılıfta üretilmiştir. 5/0 Driver LVDS 56-TSSOP
| Ürün Kodu | SN75LVDS83ADGG |
| Type | Driver |
| Protocol | LVDS |
| Number of Drivers/Receivers | 5/0 |
| Duplex | - |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Supplier Device Package | 56-TSSOP |
SN75LVDS83ADGG Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.