Görsel mevcut değil
Texas Instruments NA555DR 555 Zamanlayıcı 8-SOIC Entegre Devre
NA555DR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments NA555DR 555 Zamanlayıcı 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments NA555DR, 555 tip tekli zamanlayıcı/osilatör entegresidir. 4.5V–16V besleme aralığında çalışır ve 100kHz frekansa kadar kullanılabilir. SMD montaj için 8-SOIC kılıftadır, çalışma sıcaklığı -40°C ile 105°C arasındadır.
NA555DR IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC
| Ürün Kodu | NA555DR |
| Count | - |
| Current - Supply | 10 mA |
| Frequency | 100kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Type | 555 Type, Timer/Oscillator (Single) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 16V |
NA555DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.