Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM5175PWPT 28-HTSSOP Buck-Boost Kontrolcü Entegre Devre
LM5175PWPT
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM5175PWPT 28-HTSSOP Buck-Boost Kontrolcü Entegre Devre Hakkında
LM5175PWPT, Texas Instruments üretimi buck-boost (step-up/step-down) DC-DC regülatör kontrolcü entegresidir ve 28-HTSSOP SMD pakettedir. 3.5V–42V besleme aralığında çalışır, 100kHz–600kHz anahtarlama frekansı ve clock senkron desteği sunar. Enable, frekans kontrolü, power good ve soft start gibi kontrol özelliklerine sahiptir.
LM5175PWPT IC REG CTRLR BUCK-BOOST 28HTSSOP
| Ürün Kodu | LM5175PWPT |
| Clock Sync | Yes |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 600kHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3.5V ~ 42V |
LM5175PWPT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.