Texas Instruments LM431ACM/NOPB 8-SOIC Ayarlanabilir Shunt Referans Entegre Devre
97,38 TL
10,19 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM431ACM/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
1,81 USD + KDV
LM431ACM/NOPB, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir shunt gerilim referansı entegresidir. 2.495 V referans değeri, ±2.2% tolerans ve 37 V maksimum çıkış gerilimi sunar. SMD montaja uygun 8-SOIC pakettedir ve 0°C ile 70°C aralığında çalışır.
LM431ACM/NOPB IC VREF SHUNT ADJ 2.2% 8SOIC
| Ürün Kodu | LM431ACM/NOPB |
| Current - Cathode | 1 mA |
| Current - Output | 100 mA |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C Typical |
| Tolerance | ±2.2% |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Output (Max) | 37 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.495V |
LM431ACM/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!