Texas Instruments LM4140ACM-4.1/NOPB 8-SOIC 4.096V Referans Entegre Devre
458,02 TL
47,92 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM4140ACM-4.1/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
8,53 USD + KDV
LM4140ACM-4.1/NOPB, Texas Instruments üretimi 4.096V sabit çıkışlı seri gerilim referansı entegresidir. ±0.1% tolerans, 3ppm/°C sıcaklık katsayısı ve 2.2µVp-p (0.1Hz–10Hz) düşük gürültü değerine sahiptir. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır, 8 mA çıkış akımı ve 400µA besleme akımı ile 8-SOIC SMD kılıfta sunulur.
LM4140ACM-4.1/NOPB IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
| Ürün Kodu | LM4140ACM-4.1/NOPB |
| Current - Cathode | - |
| Current - Output | 8 mA |
| Current - Supply | 400µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 2.2µVp-p |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Temperature Coefficient | 3ppm/°C |
| Tolerance | ±0.1% |
| Voltage - Input | 1.8V ~ 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 4.096V |
LM4140ACM-4.1/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!