Texas Instruments LM3489MMX/NOPB 8-VSSOP Buck Regülatör Kontrol Entegre Devre
129,11 TL
13,51 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM3489MMX/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
2,40 USD + KDV
LM3489MMX/NOPB, Texas Instruments üretimi buck (step-down) DC-DC regülatör kontrol entegresidir. 4.5V-35V besleme aralığında çalışır, 1 çıkış için 1MHz'e kadar anahtarlama frekansını destekler. 8-VSSOP SMD pakettedir ve enable ile akım limiti özellikleri bulunur.
LM3489MMX/NOPB IC REG CTRLR BUCK 8VSSOP
| Ürün Kodu | LM3489MMX/NOPB |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Current Limit, Enable |
| Duty Cycle (Max) | 100% |
| Frequency - Switching | Up to 1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 35V |
LM3489MMX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!