Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Texas Instruments BQ24080DRCR (BRO) Li-Ion 1 Hücre Şarj Entegre Devre
BQ24080DRCR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments BQ24080DRCR (BRO) Li-Ion 1 Hücre Şarj Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments BQ24080DRCR, 1 hücre Li-Ion/Li-Polymer pil şarjı için tasarlanmış şarj entegresidir. 4.2V pil paketi için, programlanabilir sabit şarj akımıyla 1A maksimum şarj akımını destekler. 10-VSON (3x3) SMD pakette olup -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
BQ24080DRCR IC BATT CHG LI-ION 1CELL 10VSON
| Ürün Kodu | BQ24080DRCR |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 1A |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Fault Protection | - |
| Interface | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Cells | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | Current, Timer |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Voltage - Supply (Max) | 6.5V |
BQ24080DRCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.