Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Texas Instruments BQ2057WSNTR (bq2057W) 2 Hücre Li-Ion Şarj Entegre Devre
BQ2057WSNTR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments BQ2057WSNTR (bq2057W) 2 Hücre Li-Ion Şarj Entegre Devre Hakkında
BQ2057WSNTR, Texas Instruments üretimi 2 hücreli Li-Ion/Li-Polymer bataryalar için şarj kontrol entegresidir. Programlanabilir sabit akım şarj desteği sunar, 8-SOIC SMD pakettedir. 8.4V batarya paketi ve 15V maksimum besleme ile -20°C ile 70°C aralığında çalışır.
BQ2057WSNTR IC BATT CHG LI-ION 2CELL 8SOIC
| Ürün Kodu | BQ2057WSNTR |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Battery Pack Voltage | 8.4V |
| Charge Current - Max | - |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Fault Protection | - |
| Interface | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Cells | 2 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | Current |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply (Max) | 15V |