TCA9539PWR Texas Instruments 16Bit I2C I/O Expander 24-TSSOP Entegre Devre
136,89 TL
14,32 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TCA9539PWR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,50 USD + KDV
TCA9539PWR, Texas Instruments üretimi 16 I/O hatlı I2C/SMBus arayüzlü I/O genişletici entegredir. 1.65V-5.5V besleme aralığında çalışır, 400 kHz saat hızını destekler ve kesme (interrupt) çıkışı ile POR özelliği bulunur. 24-TSSOP SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
TCA9539PWR IC I/O EXPANDER I2C 16B TSSOP
| Ürün Kodu | TCA9539PWR |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Current - Output Source/Sink | 10mA, 25mA |
| Features | POR |
| Interface | I²C, SMBus |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 16 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
TCA9539PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!