Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
STA515 PowerSSO-36 Entegre Devre Hakkında
STA515 PowerSSO-36 AMP D QUAD 10W POWERSSO36 Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 10V ~ 36V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | PowerSSO-36 EPD |
| Tip | Class D |
| Çıkış Tipi | 4-Channel (Quad) |
| Features | Short-Circuit and Thermal Protection |
| Max Output Power x Channels @ Load | 10W x 4 @ 4Ohm |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Audio |