Görsel mevcut değil
Renesas HI3-0509A-5Z 2 Devre SP4T 4:1 16-PDIP Entegre Devre
HI3-0509A-5Z
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kılıf / Paket
- —
Renesas HI3-0509A-5Z 2 Devre SP4T 4:1 16-PDIP Entegre Devre Hakkında
Renesas HI3-0509A-5Z, 2 devreli SP4T anahtar yapısında 4:1 multiplexer/demultiplexer IC’dir. Maksimum iletim direnci 1.8kOhm olup tipik anahtarlama süresi 300ns’dir. Through Hole montaj için 16-DIP (16-PDIP) kılıfta, ±15V çift besleme ile 0°C ile 75°C aralığında çalışır.
HI3-0509A-5Z 16-DIP (0.300", 7.62mm) kılıfta üretilmiştir. 2 Circuit IC Switch 4:1 1.8kOhm 16-PDIP
| Ürün Kodu | HI3-0509A-5Z |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | 0°C ~ 75°C (TA) |
| On-State Resistance (Max) | 1.8kOhm |
| -3db Bandwidth | - |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Voltage - Supply, Single (V+) | - |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±15V |
| Charge Injection | - |
| Crosstalk | - |
| Switch Circuit | SP4T |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 300ns, 300ns (Typ) |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 10pF, 12pF |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 30pA (Typ) |
| Number of Circuits | 2 |
HI3-0509A-5Z Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.