REF3125AIDBZR 2.5V Referans ±0.2% SOT-23-3 Entegre Devre
183,89 TL
19,24 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
REF3125AIDBZR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,41 USD + KDV
Texas Instruments REF3125AIDBZR, 2.5V sabit çıkışlı seri gerilim referansı entegresidir. ±0.2% tolerans, 20ppm/°C sıcaklık katsayısı ve 2.55V–5.5V besleme aralığı ile çalışır. SOT-23-3 (TO-236-3/SC-59) SMD kılıfta, -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
REF3125AIDBZR IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3
| Ürün Kodu | REF3125AIDBZR |
| Current - Cathode | - |
| Current - Output | 10 mA |
| Current - Supply | 135µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 33µVp-p |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 48µVrms |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Temperature Coefficient | 20ppm/°C |
| Tolerance | ±0.2% |
| Voltage - Input | 2.55V ~ 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
REF3125AIDBZR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!