Power Integrations TNY287DG-TL SO-8C Flyback Offline Switch Entegre Devre
68,65 TL
7,18 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TNY287DG-TL
Stok Adedi
0
Fiyat
1,27 USD + KDV
TNY287DG-TL, flyback topolojisi için dahili anahtarlamalı offline switch entegresidir ve SO-8C SMD kılıfta sunulur. 725V breakdown gerilimi, 124kHz–140kHz anahtarlama frekansı ve 11.5W güç seviyesine sahiptir. Akım sınırlama, açık döngü, aşırı sıcaklık, aşırı gerilim ve kısa devre korumaları içerir.
TNY287DG-TL IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8SO
| Ürün Kodu | TNY287DG-TL |
| Control Features | EN |
| Duty Cycle | 67% |
| Fault Protection | Current Limiting, Open Loop, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Frequency - Switching | 124kHz ~ 140kHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | 11.5 W |
| Supplier Device Package | SO-8C |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | 725V |
| Voltage - Start Up | - |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | - |
TNY287DG-TL Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!