PI4IOE5V6416ZDEX 24-TQFN (4x4) 16 I/O I2C Entegre Devre
91,43 TL
9,57 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
PI4IOE5V6416ZDEX
Stok Adedi
1
Fiyat
1,71 USD + KDV
Diodes Incorporated PI4IOE5V6416ZDEX, I²C arayüzlü 16 kanallı I/O genişletici entegredir. 1.65V–5.5V besleme aralığında çalışır, 400 kHz saat frekansını destekler ve kesme çıkışı ile POR özelliği bulunur. 24-VFQFN exposed pad / 24-TQFN (4x4) SMD pakettedir.
PI4IOE5V6416ZDEX INTERFACE IO EXPANDER V-QFN4040-
| Ürün Kodu | PI4IOE5V6416ZDEX |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Current - Output Source/Sink | 10mA, 25mA |
| Features | POR |
| Interface | I²C |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 16 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Open Drain, Push-Pull |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TQFN (4x4) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
PI4IOE5V6416ZDEX Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!