Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
PCF8574RGTR Texas Instruments 16-VQFN(3x3) Entegre Devre
PCF8574RGTR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
PCF8574RGTR Texas Instruments 16-VQFN(3x3) Entegre Devre Hakkında
PCF8574RGTR, I²C arayüzlü 8 bit I/O genişletici entegredir ve 2.5V–6V besleme aralığında çalışır. 16-VQFN (3x3) kılıfta, yüzey montaj uyumludur; kesme çıkışı ve POR özelliği bulunur. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
PCF8574RGTR IC I/O EXPANDER I2C 8B 16VQFN
| Ürün Kodu | PCF8574RGTR |
| Clock Frequency | 100 kHz |
| Current - Output Source/Sink | 1mA, 25mA |
| Features | POR |
| Interface | I²C |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VQFN (3x3) |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 6V |
PCF8574RGTR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.