onsemi MC74HC574ADWG 20-SOIC 8-Bit D Flip-Flop Entegre Devre
65,63 TL
6,87 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
MC74HC574ADWG, 8-bit D tipi flip-flop entegresidir; pozitif kenar tetiklemeli ve üç durumlu (tri-state), terslemeyen çıkış yapısına sahiptir. 2V-6V besleme aralığında çalışır, 35 MHz saat frekansını destekler ve SMD 20-SOIC kılıfta sunulur. Çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile 125°C arasındadır.
MC74HC574ADWG IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
| Ürün Kodu | MC74HC574ADWG |
| Clock Frequency | 35 MHz |
| Current - Output High, Low | 7.8mA, 7.8mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 4 µA |
| Function | Standard |
| Input Capacitance | 10 pF |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 27ns @ 6V, 50pF |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Type | D-Type |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
MC74HC574ADWG Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!