NAU88C22YG 32-WFQFN EP 32-QFN 5x5 Audio Codec Entegre Devre
93,65 TL
9,80 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
NAU88C22YG
Stok Adedi
1
Fiyat
1,75 USD + KDV
Nuvoton NAU88C22YG, 24-bit çözünürlüklü I2S/PCM arayüzlü ses codec entegresidir ve 2 ADC / 2 DAC içerir. Analog besleme 2.5V-3.6V, dijital besleme 1.65V-3.6V aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C arasında kullanılabilir. 32-WFQFN Exposed Pad (32-QFN 5x5) SMD kılıftadır.
NAU88C22YG 32-WFQFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. Audio Interface 24 b I2S, PCM 32-QFN (5x5)
| Ürün Kodu | NAU88C22YG |
| Type | Audio |
| Data Interface | I2S, PCM |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Number of ADCs / DACs | 2 / 2 |
| Sigma Delta | Yes |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | 90 / 94 |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Voltage - Supply, Analog | 2.5V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply, Digital | 1.65V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
NAU88C22YG Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!