Görsel mevcut değil
LT3063IDCB#TRMPBF 8-DFN (2x3) Entegre Devre
LT3063IDCB#TRMPBF
- Üretici
- Analog Devices
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LT3063IDCB#TRMPBF 8-DFN (2x3) Entegre Devre Hakkında
Analog Devices LT3063IDCB#TRMPBF, 8-WFDFN Exposed Pad (8-DFN 2x3) kılıfta ayarlanabilir pozitif lineer voltaj regülatörü entegresidir. 45V maksimum giriş, 0.6V–19V çıkış aralığı ve 200mA çıkış akımı sunar. Enable kontrolü ile birlikte aşırı akım, aşırı sıcaklık ve ters polarite korumaları içerir.
LT3063IDCB#TRMPBF 8-WFDFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 200mA 8-DFN (2x3)
| Ürün Kodu | LT3063IDCB#TRMPBF |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Regulators | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 45V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
| Voltage - Output (Max) | 19V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.53V @ 200mA |
| Current - Output | 200mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 90 µA |
| Current - Supply (Max) | 10 mA |
| PSRR | 85dB (120Hz) |
| Control Features | Enable |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x3) |
LT3063IDCB#TRMPBF Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.