Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LT1086IT-5.0 (LT1086) TO-220 Entegre Devre
LT1086IT-5.0
- Üretici
- Analog Devices
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LT1086IT-5.0 (LT1086) TO-220 Entegre Devre Hakkında
LT1086IT-5.0 (LT1086IT-5) TO-220 Entegre Devre
| Kılıf | TO-220-3 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Through Hole (DIP) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | TO-220-3 |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Current - Quiescent (Iq) | 10 mA |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | 1.5A |
| Current - Supply (Max) | - |
| Number of Regulators | 1 |
| PSRR | 68dB (120Hz) |
| Voltage Dropout (Max) | 1.5V @ 1.5A |
| Koruma Özellikleri | Over Current Over Temperature |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Control Features | - |
| Voltage - Input (Max) | 20V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |