LP2950CZ-5.0/NOPB TO-92-3 5V 100mA Regülatör Entegre Devre
93,57 TL
9,79 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LP2950CZ-5.0/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
1,72 USD + KDV
Texas Instruments LP2950CZ-5.0/NOPB, sabit 5V çıkış veren pozitif lineer regülatör entegresidir. TO-92-3 kılıfta, 100mA çıkış akımı ve 30V maksimum giriş gerilimi ile through-hole montaja uygundur. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık koruması bulunur, çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
LP2950CZ-5.0/NOPB IC REG LINEAR 5V 100MA TO92-3
| Ürün Kodu | LP2950CZ-5.0/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 100mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 120 µA |
| Current - Supply (Max) | 14 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | - |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.6V @ 100mA |
LP2950CZ-5.0/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!