LM5123QRGRRQ1 Texas Instruments 20-VQFN 3.5x3.5 Entegre Devre
364,65 TL
38,15 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM5123QRGRRQ1
Stok Adedi
1
Fiyat
6,79 USD + KDV
LM5123QRGRRQ1, Texas Instruments üretimi senkron boost (step-up) kontrol entegresidir. 3.8V–42V besleme aralığında çalışır ve 100kHz–2.2MHz anahtarlama frekansı ile clock senkronizasyonunu destekler. 20-VQFN (3.5x3.5mm) exposed pad kılıfta, yüzey montaj tipindedir ve -40°C ile 150°C (TJ) aralığında çalışır.
LM5123QRGRRQ1 2.2MHZ WIDE VIN LOW IQ SYNCHRONO
| Ürün Kodu | LM5123QRGRRQ1 |
| Clock Sync | Yes |
| Control Features | - |
| Duty Cycle (Max) | 94% |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 2.2MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3.8V ~ 42V |
LM5123QRGRRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!