Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM393DT (393) SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
LM393DT (393) SOIC-8 COMPARATOR LP DUAL 8-SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Tip | General Purpose |
| Çıkış Tipi | CMOS |
| Number of Elements | 2 |
| Current - Quiescent (Max) | 2.5mA |
| Product Category | Linear - Comparators |
| PSRR (Typ) | - |
| Current - Input Bias (Max) | 0.25µA @ 5V |
| Current - Output (Typ) | 18mA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Propagation Delay (Max) | - |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 30V |
| TTL | 1 |
| Single/Dual (±) | 2V ~ 36V |
| ±1V ~ 18V | 1 |