LM3670MF-ADJ/NOPB SOT-23-5 350mA Buck Regülatör Entegre Devre
118,60 TL
12,41 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM3670MF-ADJ/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
2,20 USD + KDV
Texas Instruments LM3670MF-ADJ/NOPB, SOT-23-5 kılıfta ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. 2.5V–5.5V giriş aralığında çalışır, 0.7V–5.5V arası çıkış ayarı sunar ve 350mA çıkış akımını destekler. 1MHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma özelliği bulunur.
LM3670MF-ADJ/NOPB IC REG BUCK ADJ 350MA SOT23-5
| Ürün Kodu | LM3670MF-ADJ/NOPB |
| Current - Output | 350mA |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.7V |
LM3670MF-ADJ/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!