LM340T-12/NOPB Texas Instruments TO-220-3 12V 1.5A Entegre Devre
135,55 TL
14,18 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM340T-12/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
2,52 USD + KDV
LM340T-12/NOPB, Texas Instruments üretimi sabit 12V çıkışlı pozitif lineer voltaj regülatörüdür. TO-220-3 kılıfta, through-hole montaja uygundur ve 1.5A çıkış akımı sağlar. 35V’a kadar giriş gerilimi destekler; aşırı sıcaklık ve kısa devre koruması bulunur.
LM340T-12/NOPB IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3
| Ürün Kodu | LM340T-12/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1.5A |
| Current - Quiescent (Iq) | 8 mA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 80dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | TO-220-3 |
| Voltage - Input (Max) | 35V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 12V |
| Voltage Dropout (Max) | 2V @ 1A |
LM340T-12/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!