LM2940T-5.0/NOPB TO-220-3 5V 1A LDO Entegre Devre
152,60 TL
15,97 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM2940T-5.0/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
2,84 USD + KDV
Texas Instruments LM2940T-5.0/NOPB, TO-220-3 kılıfta 5V sabit çıkışlı 1A lineer (LDO) regülatör entegresidir. Maksimum 26V giriş gerilimi ile çalışır ve 1A akımda tipik dropout değeri 1V’tur. Aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters polarite ve kısa devre korumaları içerir.
LM2940T-5.0/NOPB IC REG LINEAR 5V 1A TO220-3
| Ürün Kodu | LM2940T-5.0/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 10 mA |
| Current - Supply (Max) | 15 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| PSRR | 64dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | TO-220-3 |
| Voltage - Input (Max) | 26V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 1V @ 1A |
LM2940T-5.0/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!