LM2940SX-8.0/NOPB 8V 1A DDPAK/TO-263-3 Entegre Devre
173,48 TL
18,15 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM2940SX-8.0/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
3,22 USD + KDV
Texas Instruments LM2940SX-8.0/NOPB, 26V’a kadar girişten sabit 8V pozitif çıkış veren 1A lineer regülatördür. DDPAK/TO-263-3 SMD pakettedir ve 1V @ 1A maksimum dropout değerine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters polarite ve kısa devre korumaları bulunur.
LM2940SX-8.0/NOPB IC REG LIN 8V 1A DDPAK/TO263-3
| Ürün Kodu | LM2940SX-8.0/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 10 mA |
| Current - Supply (Max) | 15 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| PSRR | 66dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-3 |
| Voltage - Input (Max) | 26V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 8V |
| Voltage Dropout (Max) | 1V @ 1A |
LM2940SX-8.0/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!