LM2598S-ADJ/NOPB TO-263-7 1A Ayarlanabilir Buck Entegre Devre
409,06 TL
42,79 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM2598S-ADJ/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
7,62 USD + KDV
Texas Instruments LM2598S-ADJ/NOPB, ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) regülatör entegresidir. 4.5V-40V giriş aralığında çalışır, 1.2V-37V arası çıkış verebilir ve 1A çıkış akımı ile 150kHz anahtarlama frekansına sahiptir. DDPAK/TO-263-7 (TO-263-8 D2PAK uyumlu) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C aralığında çalışır.
LM2598S-ADJ/NOPB IC REG BUCK ADJ 1A TO263-7
| Ürün Kodu | LM2598S-ADJ/NOPB |
| Current - Output | 1A |
| Frequency - Switching | 150kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-7 |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 37V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
LM2598S-ADJ/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!