LM2594HVMX-5.0/NOPB 5V 500mA Buck Regülatör 8-SOIC Entegre Devre
440,03 TL
46,03 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM2594HVMX-5.0/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
8,22 USD + KDV
Texas Instruments LM2594HVMX-5.0/NOPB, 4.5V-60V girişten 5V sabit çıkış veren step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 500mA çıkış akımı ve 150kHz anahtarlama frekansı ile çalışır. SMD montaj için 8-SOIC pakettedir ve çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
LM2594HVMX-5.0/NOPB IC REG BUCK 5V 500MA 8SOIC
| Ürün Kodu | LM2594HVMX-5.0/NOPB |
| Current - Output | 500mA |
| Frequency - Switching | 150kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
LM2594HVMX-5.0/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!